Наставник Ворскли про поразку від Арсеналу: Можемо занести цю гру собі в актив

21 вересня 2018, 14:16

Головний тренер Ворскли Василь Сачко прокоментував поразку команди в першому турі групового етапу Ліги Європи від лондонського Арсеналу на виїзді.

Спеціаліст назвав матч величезним досвідом для колективу, а також висловив задоволення, що перший поєдинок був саме з лондонським клубом, де футболістам потрібно було справлятися не тільки з грою, але й з хвилюванням, повідомляє телеканал Футбол 1/2.

На думку керманича полтавчан, його підопічні виконували план на гру в першому таймі, перебудовуючись та діючи компактно, проте виникли проблеми з переходом у швидкі атаки. Тренер зізнався, що за рахунку 0:1 гравців намагалися заспокоїти в перерві, але це не допомогло.

"Радує, що забили. Ці забиті м'ячі принесуть впевненість у подальшому. При всій повазі до Арсеналу будь-які ігри важко програвати. Але цю гру ми все одно можемо занести собі в актив", - переконаний Сачко.

Разом із тим, зазначив наставник Ворскли, після рахунку 0:4 футболісти гостей стали розкутими та почали грати більш вільно, при цьому послабив концентрацію й суперник.

У першому турі групового етапу Ліги Європи полтавська команда програла на виїзді лондонському Арсеналу з великим рахунком 2:4.