Наступний суперник збірної України здобув перемогу в матчі Ліги націй - відео

13 жовтня 2018, 18:48

Збірна Чехії, з якою 16 жовтня зіграє збірна України, на виїзді перемогла Словаччину з рахунком 1:2 у матчі другого туру Ліги націй.

У першому таймі Словаччина мала територіальну перевагу та не використала кілька нагод, аби розпечатати ворота чехів. Натомість на початку другого тайму рахунок у матчі відкрила Чехія. Крменчік вийшов один на ворота суперника і пробив повз голкіпера.

Словаччина все ж доволі швидко відігралася. Через 10 хвилин після пропущеного голу головна зірка словацької команди Марек Гамшик вдало зіграв на добиванні під час розіграшу кутового.

На 76-ій хвилині Чехія знову вийшла вперед - це Шик зіграв на випередження і головою відправив м'яч у кут воріт. Чеська збірна зуміла довести матч до перемоги і набрала перші очки в Лізі націй.

У наступному турі Ліги націй збірна Чехії зустрінеться зі збірною України. Матч відбудеться 16 жовтня у Харкові о 19:30.

Словаччина - Чехія - 1:2

Голи: Гамшик, 62 - Крменчік, 52, Шик, 76.

Словаччина: Дубравка, Пекарік (Сабо, 46), Шкртел, Дуда, Нємєц, Шкріньяр, Губочан (Ганцко, 80) Гамшик, Куцка (Вайсс, 54), Мак, Лоботка.

Чехія: Вацлік, Кадержабек (Новак, 63), Челюстка, Гебре Селассіє, Брабец, Змргал, Дочкал, Крменчік (Шик, 73), Соучек, Видра (Янкто, 89), Павелка.

Попередження: Шкртел, Губочан, Шкріньяр - Дочкал, Соучек, Гебре Селассіє.

Огляд першого тайму

Огляд другого тайму

Таблиця сайту Myscore.com.ua

У першому турі групового етапу Ліги націй збірна України перемогла на виїзді Чехію з рахунком 2:1, а в другому - здолала вдома Словаччину 1:0.