Неймовірний відіграш Гладбаха, виліт Зеніта, успіхи Аякса та Роми. Всі результати четверга в Лізі Європи

24 лютого 2017, 01:04
23 лютого визначилися всі учасники 1/8 фіналу Ліги Європи

Менхенгладбахська Боруссія створила неймовірний камбек в поєдинку проти Фіорентини. Програвши перший матч з рахунком 0:1 і поступаючись на виїзді 0:2, команда Діттера Хеккінга не здалася і зуміла забити чотири рази до кінця матчу. Хет-трик протягом 11 хвилин оформив Ларс Штіндль.

Прикро для себе покинув Лігу Європи Зеніт. Після виїзної поразки від Андерлехта 0:2 підопічні Мірчі Луческу змогли на своєму полі забити тричі і були практично в кроці від виходу в 1/8 фіналу, але пропустили гол на 90-й хвилині і вилетіли з єврокубків.

АПОЕЛ також створив сенсацію, перемігши на своєму полі Атлетік з рахунком 2:0 після виїзної поразки 2:3 і продовживши участь у євротурнірі.

Аякс завдяки одному голу за два матчі в 1/16 фіналу зумів пройти Легію, а Рома і Ліон після розгромів у перших матчах спокійно довели справу до перемог у других зустрічах.

Всі результати матчів четверга у Лізі Європи

АПОЕЛ — Атлетік 2:0 (перший матч – 2:3)

Голи: Сотеріу, 46, Джанниотас, 54 (з пенальті)

Аякс – Легія 1:0 (перший матч – 0:0)

Гол: Віргевер, 49

Зеніт – Андерлехт 3:1 (перший матч – 0:2)

Гол: Жуліано, 24, 78, Дзюба, 72 – Телін, 90

Рома – Вільярреал 0:1 (перший матч – 4:0)

Гол: Борре, 15

Бешикташ – Хапоель (Беєр-Шева) 2:1 (перший матч – 3:1)

Гол: Абубакар, 17, Тосун, 87 – Нвакеме, 64

Османлиспор – Олімпіакос 0:3 (перший матч – 0:0)

Голи: Ансаріфард, 47, 86, Ельюнуссі, 70

Генк – Астра 1:0 (перший матч – 2:2)

Гол: Посуело, 67

Шахтар – Сельта 0:2 (Перший матч 1:0)

Голи: Аспас (пенальті), 90, Кабраль, 108

Копенгаген – Лудогорец 0:0 (перший матч – 2:1)

Тоттенхем – Гент 2:2 (перший матч – 0:1)

Голи: Еріксен, 10, Ваньяма, 61 – Кейн, 20 (у свої ворота), Пербе, 82

Спарта – Ростов 1:1 (перший матч – 0:4)

Голи: Караваєв, 83 – Полоз, 13

Фіорентина – Боруссія М 2:4 (перший матч – 1:0)

Голи: Калініч, 15, Валеро, 28 – Штіндль, 44 (з пенальті), 47, 55, Крістенсен, 60

Ліон – АЗ 7:1 (перший матч – 4:1)

Голи: Фекір, 4, 27, 78, Корне, 17, Дардер, 34, Ауар, 86, Діакабі, 89 – Гарсія, 26

Нагадаємо, напередодні путівки в 1/8 фіналу Ліги Європи оформили Манчестер Юнайтед, Краснодар і Шальке. Пари 1/8 фіналу визначаться після жеребкування, яке відбудеться 24 лютого.

Відзначимо, що Шахтар покинув Лігу Європи після поразки в додатковий час від Сельти.