Ногою в голову. Воротар Динамо отримав моторошну травму під час товариського матчу — відео

27 січня, 18:55
Нещерету розбили носа (Фото:Скріншот відео епізоду)

Голкіпер київського Динамо Руслан Нещерет отримав пошкодження голови під час спарингу з Буде-Глімтом, який завершився з рахунком 1:1.

Після виходу на заміну в перерві контрольного поєдинку з норвезьким клубом 20-річний страж воріт зіткнувся з Лассе Нордасом.

Нападник Буде-Глімта на 56-й хвилині вискочив віч-на-віч із 20-річним воротарем Динамо і, відпустивши м'яч, влучив ногою в голову Нещерета.

В результаті той розбив голкіперу київської команди ніс, і йому була потрібна допомога лікарів. На 58-й хвилині його замінив перший номер клубу Георгій Бущан.

Раніше зірка ПСЖ Неймар отримав моторошну травму в матчі французької Ліги 1 проти Сент-Етьєна після підкату захисника господарів Івана Масона. Футболісту кілька хвилин надавали медичну допомогу, після чого його забрали з поля на ношах.

Перед цим півзахисник збірної Чилі Артуро Відаль шипами бутс завдав удару в голову захиснику Еквадору Феліксу Торресу.