Неймар отримав страшну травму у матчі чемпіонату Франції — фото

28 листопада 2021, 18:53
Неймар потрапив до лазарету (Фото:REUTERS/Stephane Mahe)

Зірковий бразильський нападник ПСЖ Неймар через пошкодження не зміг дограти матч 15-го туру французької Ліги 1 проти Сент-Етьєна (3:1).

Неймар травмував ліву гомілку на 84-й хвилині після підкату захисника господарів Іванна Масона. Футболісту кілька хвилин надавали медичну допомогу, після чого забрали з поля на ношах.

Ступінь серйозності травми 29-річного форварда визначиться після обстеження.

«Відновлюватимуся. Це частина життя спортсмена, на жаль. Тепер треба підняти голову та рухатися далі. Я повернуся краще і сильніше», — написав Неймар до Instagram.

У сезоні 2020−2021 бразилець у всіх турнірах провів 13 матчів, у яких забив три м’ячі і віддав три результативні передачі.

Неймар у травні поточного року продовжив контракт із ПСЖ до 2025 року. Повідомляється, що у столиці Франції футболіст зароблятиме близько 30 мільйонів євро на рік.

Редактор: Іван Мартинов