Нідерланди після перемоги над Австрією стали другим учасником 1/8 фіналу Євро-2020 — відео

17 червня 2021, 23:51

Збірна Нідерландів перемогла Австрію з рахунком 2:0 у матчі другого туру групового раунду Євро-2020, забезпечивши собі перше місце у квартеті С, де також виступає Україна.

Нідерланди відкрили рахунок уже на 11-й хвилині, коли Депай реалізував пенальті.

«Помаранчеві подвоїли перевагу на 67-й хвилині - Мален вийшов один на один з голкіпером та віддав пас на Думфріса, який відправив мяч у порожні ворота.

Нідерланди без особливих проблем довели матч до перемоги та здобули путівку у плей-офф, забезпечивши собі перше місце в групі, що дозволяє сподіватися на легшого суперника у наступному раунді.

Крім цього, перемога Нідерландів дозволила Україні вийти на друге місце в групі, тож нічия у матчі з Австрією у наступному турі гарантує «синьо-жовтим» вихід у плей-офф.

Нідерланди — Австрія 2:0
Голи: Депай, 11 пенальті), Думфріс, 67

Першим учасником плей-офф стала збірна Італії, яка напередодні обіграла Швейцарію з рахунком 3:0.