Нідерланди на останніх хвилинах вийшли в плей-офф, кривдник України понизився в класі. Результати матчів Ліги націй - відео

20 листопада 2018, 00:42

В понеділок, 19 листопада, відбулись дев'ять матчів Ліги націй.

Матч Ліги А Німеччина - Нідерланди мав турнірне значення тільки для голландців, адже німецька збірна достроково вилетіла в нижчий дивізіон. Для збірної Нідерландів потрібно було не програти, аби вийти у плей-офф Ліги націй.

Уже на 20-ій хвилині матчу завдання виглядало майже нездійсненним, адже "помаранчеві" до цього часу пропустили двічі. Однак наприкінці поєдинку спочатку Промес відновив інтригу, а в доданий арбітром час ван Дейк вдало обрав позицію під час розіграшу кутового і не залишив шансів голкіперу збірної Німеччини Нойєру - 2:2. Таким чином, збірна Нідерландів зуміла обійти в групі Францію і посісти перше місце.

У матчі суперників України між Чехією та Словаччиною мінімальну перемогу здобула чеська команда. Єдиний гол Шика на 32-ій хвилині відправив словаків, які днями розгромили збірну України з рахунком 4:1, у нижчу лігу.

У іншому матчі Ліги В Данія та Ірландія голів не забивали. Данія в наступному розіграші Ліги націй виступатиме з найсильнішими командами Європи, а Ірландія відправиться у Лігу С.

Також понизилась у класі збірна Словенії, у складі якої грає півзахисник київського Динамо Беньямін Вербіч. У заключному турі словенці зіграли на виїзді внічию з Болгарією, але це не допомогло піднятися з четвертого місця. У третій групі Ліги С підвищилась у класі збірна Норвегії.

Переможцями першої та четвертої груп найнижчого дивізіону стали Грузія та Македонія відповідно. Ці збірні наступного сезону Ліги націй виступатимуть у Лізі С, а також мають непоганий шанс напряму пробитись на Євро-2020.