Стали відомі фіналісти Ліги націй

7 червня 2019, 00:24

У другому півфіналі Ліги націй збірна Нідерландів перемогла команду Англії з рахунком 3:1 і зіграє у фіналі проти Португалії.

Голландська команда з перших хвилин заволоділа ініціативою, але не зуміла вичавити з неї голи, замість чого допустила пенальті в свої ворота.

Наприкінці півгодини гри Маттейс де Лігт порушив правила у власному штрафному на Маркусі Рашфорді, який і успішно виконав 11-метровий удар.

І все ж, рахунок все-таки став рівним на 73-й хвилині. Це де Лігт вистрибнув вище за всіх у штрафному при виконанні кутового й головою відправив м’яч у сітку.

До кінця основного часу нікому не вдалося забити, тому суперникам довелося грати додатковий час, в якому голландці двічі пробили ворота Джордана Пікфорда завдяки точним ударам Кайла Вокера в свої ворота і Квінсі Промеса.

Нідерланди — Англія 3:1

Голи: де Лігт, 73, Вокер, 97 (у свої ворота), Промес, 114 — Рашфорд, 32 (з пенальті)

Напередодні збірна Португалії перемогла в півфіналі Ліги націй Швейцарію з рахунком 3:1 і стала першим фіналістом турніру.