Ліга націй. Англія на останніх хвилинах врятувалась від поразки Німеччині, Італія перемогла Угорщину — відео

8 червня, 01:23
Кейн (праворуч) приніс Англії перший бал у Лізі націй (Фото:REUTERS/Kai Pfaffenbach)

У футбольній Лізі націй відбулися матчі другого туру групового раунду.

Дивитися онлайн-трансляцію матчу Ірландія — Україна можна тут

У групі 3 елітного дивізіону збірна Англії зуміла врятуватися від поразки Німеччині на виїзді, зрівнявши рахунок на 88-й хвилині - 1:1.

Господарі відкрили рахунок на початку другого тайму, коли після передачі Кімміха відзначився Хофман, тоді як у гостей пенальті реалізував Кейн.

В іншому поєдинку групи збірна Італії переграла вдома Угорщину — 2:1. Примітно, що голи забивав лише переможець, але якщо Барелла та Пеллегріні зробили це в чужі ворота, то Манчіні - в свої.