Німеччина стала другим фіналістом Кубка Конфедерацій

29 червня 2017, 23:02
Збірна Німеччини стала другим фіналістом Кубка Конфедерацій, в півфіналі обігравши команду Мексики з рахунком 4:1

Вагому заявку на перемогу команда Йоахіма Льова зробила ще в дебюті матчу, коли протягом двох хвилин дубль оформив Леон Горетцка.

У другому таймі Тімо Вернер довів рахунок до розгромного, а сам вирвався в лідери гонки бомбардирів. В останні хвилини команди порадували глядачів стадіону Фішт ще двома м'ячами - на гол Фабіана відповів Юнес.

4:1 - збірна Німеччини вперше в історії вийшла у фінал Кубка Конфедерацій, а Мексиці належить вдруге за турнір зіграти проти португальців - на цей раз в матчі за третє місце.

Німеччина - Мексика 4: 1

Голи: Горетцка, 6, 8, Вернер, 59, Юнес, 90 + 1 - Фабіан, 89

Німеччина: тер Штеген, Хектор, Гінтер, Рюдігер, Хенріхс, Горетцка (Джан, 67), Кімміх, Руді, Дракслер (Юнес, 82), Вернер, Штіндль (Брандт, 78).

Мексика: Очоа, Морено, Лайюн, Араухо, Аланіс, Акіно (Лосано, 46), Дос Сантос (Маркес, 67), Еррера, Хіменес, Ернандес, дос Сантос (Фабіан, 63).

Попередження: Джан - Хіменес

Нагадаємо, першим фіналістом Кубка Конфедерацій стала команда Чилі, яка в півфіналі в серії післяматчевих пенальті обіграла збірну Португалії.