Україна програла Німеччині та втратила шанси на півфінал Ліги націй

14 листопада 2020, 23:33

У п’ятому турі групового етапу Ліги націй збірна України з футболу з рахунком 1:3 поступилася команді Німеччини та втратила шанси на вихід у півфінал.

Після стартового натиску господарів гості змогли відвести гру від своїх воріт і вже на 11-й хвилині відкрили рахунок. Це Яремчук скористався cкидкою Зубкова та пробив з меж штрафного точно в дев’ятку воріт.

Німецька збірна змогла відновити рівновагу під час контратаки після обрізки Зінченка на 23-му оберті секундної стрілки, в результаті якої Сане увійшов у штрафний і пробив в дальній кут воріт Пятова.

Наприкінці пів години гри з гаком підопічні Шевченка пропустили ще раз, хоча перед цим хороший шанс пробити із забійної позиції втратив Зінченко, коли забив Вернер.

На 52-й хвилині збірна України могла зрівняти рахунок, але Зінченко влучив у стійку. За це гості були покарані ще одним голом Вернера на 64-й хвилині.

Жовто-сині не збиралися здаватися і втратили ще два вірні моменти, щоб пробити команду Німеччини, однак Яремчук, Марлос і Мораес (двоє останніх також потрапили в каркас воріт суперника) не досягли успіху.

Німеччина — Україна 3:1

Голи: Сане, 23, Вернер, 52, 64 — Яремчук, 11

Німеччина: Нойер — Зюле, Кох, Рюдігер — Гінтер, Горецька, Гюндоган, Макс — Гнабрі, Вернер (Брандт, 77), Сане (Вальдшмідт, 86)

Україна: Пятов — Конопля, Забарний, Матвієнко, Соболь — Малиновський, Степаненко (Макаренко, 69), Зінченко (Харатін, 86) — Марлос, Яремчук (Мораес, 75), Зубков (Михайличенко, 74)

Попереджені: Рюдігер — Малиновський

В останньому турі 17 листопада збірна України зіграє на виїзді проти команди Швейцарії, яка в паралельному матчі зіграла 1:1 з Іспанією на своєму полі.

У разі поразки 0:1, 1:2 або з різницею мінімум у два голи підопічні Андрія Шевченка вилетять у дивізіон B.