Нова команда Мілевського пропустила гол з центру поля в матчі Ліги Європи - відео

20 липня 2017, 23:45
Брестське Динамо, за яке з недавнього часу виступає український форвард Артем Мілевський, пропустило курйозний гол з центру поля в матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи

У матчі-відповіді проти Альтаху білоруси виявилися в ролі наздоганяючих вже на сьомій хвилині: півзахисник австрійської команди Мумі Нгамале пробив з центру поля і застав французького воротаря Динамо Жеремі Малерба зненацька.

Як виявилося, це був тільки початок. До кінця зустрічі Динамо пропустило ще двічі і поступилося з рахунком 0:3 в домашньому матчі і 1:4 за сумою двох ігор, припинивши свій єврокубковий похід.

Відзначимо, що Мілевський вийшов в цьому матчі в стартовому складі, але був замінений у перерві. У першій грі проти Альтаху форвард вийшов на заміну на 85-й хвилині, але також результативними діями не відзначився.

Нагадаємо, український нападаючий став гравцем брестського Динамо, уклавши угоду на півторарічний термін до кінця 2018 року.

Раніше стало відомо, що Мілевський більше не є гравцем російського Тосно. Сторони розірвали контракт за взаємною згодою.