Новачок української Прем'єр-ліги зазнав шостої поразки в чемпіонаті

14 вересня 2018, 22:36

Чернігівська Десна мінімально обіграла Арсенал-Київ у стартовому матчі 8 туру української Прем'єр-ліги.

Новачок Прем'єр-ліги Арсенал активніше розпочав матч, але рахунок відкрили саме господарі. Уже на 8-ій хвилині Фаворов скористався навісом з флангу у виконанні Мостового. До перерви Десна могла збільшувати перевагу, але м'яч не ліз у ворота.

По перерві Арсеналу вдалося змінити тактику матчу і створити кілька моментів біля воріт Десни, але забити гол так і не вдалося.

Для Арсенала ця поразка стала уже шостою у восьми матчах. Десна набрала 10 очок і піднялась на 5 місце, але суперники свої матчі в турі ще не зіграли.

Десна - Арсенал-Київ - 1:0

Гол: Фаворов, 8

Десна: Паст, Братков, Єрмаков, Фаворов, Банасевіч (Старенький, 73), Мостовий, Картушов, Огиря, Фаворов, Філіппов (Волков, 90), Безбородько (Коберідзе, 64)

Арсенал-Київ: Будюк, Даценко, Карась, Дубінчак, Домбровський, Бушман (Нгейітала, 46), Евтоскі (Йеблі, 61), Майданевич, Алексєєв, Янаков (Семенюк, 46), Гринь

Попередження: Філіппов, 46, Даценко, 68, Волков, 90

У минулому турі чемпіонату України Зоря розтрощила на виїзді Арсенал-Київ з рахунком 5:0, а Десна вдома поступилась Олімпіку 0:1.