Одразу два клуби обійшли Динамо в українській Прем'єр-лізі - відео

10 листопада 2019, 23:36

В рамках 14 туру української Прем'єр-ліги Зоря перемогла Колос, а Олександрія розійшлась миром з Олімпіком.

У матчі проти Колоса Зоря відкрила рахунок на 31-ій хвилині після реалізованого пенальті Владленом Юрченком. У другому таймі Колос залишився вдев’ятьох після двох вилученнь протягом двох хвилин, а в компенсований час Владислав Кочергін подвоїв перевагу луганського клубу.

Підопічні Віктора Скрипника піднялись на друге місце турнірної таблиці УПЛ, випереджаючи найближчого переслідувача Десну на одне очко. Стільки ж балів, як у Десни, має Динамо, але київський клуб поступається за додатковими показниками.

У ще одному матчі дня Олімпік та Олександрія голів не забивали.

Зоря — Колос 2:0
Голи: Юрченко, 31 (пен), Кочергін, 90+1
Вилучення: Волков, 75, Морозко, 77 (обидва — Колос)

Олімпік — Олександрія 0:0

УПЛ

В рамках 14 туру УПЛ Шахтар обіграв Динамо з рахунком 1:0. Після поразки київський клуб опустився на четверту сходинку.