Олександрія не змогла пробитися в груповий етап Ліги Європи

24 серпня 2017, 23:12
Олександрія поступилася білоруському БАТЕ з рахунком 1:2 в матчі-відповіді четвертого кваліфікаційного раунду Ліги Європи та не змогла вийти в груповий етап турніру

Команда Володимира Шарана відкрила рахунок в першому таймі - пенальті чітко реалізував Грицук.

У другому таймі БАТЕ вирвав перемогу в двоматчевому протистоянні протягом трьох хвилин - дубль оформив Мірко Іванич.

Для виходу в наступний раунд Олександрії потрібно було забивати двічі, проте команда Володимира Шарана не встигла більше розпечатати ворота чемпіона Білорусі.

3:2 за сумою двох матчів - БАТЕ проходить Олександрію і відправляється в груповий етап Ліги Європи.

Олександрія - БАТЕ 1:2 (перший матч - 1:1)

Голи: Грицук, 34 (з пенальті) - Іванич, 69, 73

Олександрія: Паньків - Чеботаєв, Гітченко (Пономар, 64), Бондаренко, Бацула - Старенький (Чорний, 77), Каленчук, Банада - Грицук, Сітало (Куліш, 86), Цуріков

БАТЕ: Щербицький - Ріос (М. Володько, 78), Булят, Мілуновіч, Поляков - А. Володько (Сігневіч, 65) Драгун, Іванич - Гордійчук, Родіонов (Яблонський, 89), Стасевич

Нагадаємо, напередодні в груповий етап Ліги Європи вийшло київське Динамо, яке на своєму полі обіграло Марітіму з рахунком 3:1.