Олександрія після перемоги в матчі чемпіонату України впритул наблизилась до Динамо - відео

29 вересня 2018, 18:39

Олександрія на виїзді перемогла Олімпік з рахунком 3:2 у матчі 10 туру української Прем'єр-ліги.

Уже до 29-ї хвилини матчу глядачі побачили три голи. Спочатку Кольцов після розіграшу штрафного відправив м'яч у дальню дев'ятку воріт і вивів Олімпік уперед, а вже на 25-ій хвилині нападник Олександрії Шастал скористався непорозумінням у захисті донецької команди і опинився перед порожніми воротами - гравцю залишалось влучити в ціль.

Через 4 хвилини Олімпік знову засмутив гостей. Під час атаки донеччан захисники Олександрії вибили м'яч, але на підборі опинився Політило, який красивим ударом поцілив у кут воріт.

У другому таймі Олімпік мав кілька чудових нагод подвоїти перевагу, натомість двічі пропустив у власні ворота. На 73-ій хвилині Банада головою відправив м'яч у ворота після розіграшу кутового, а за хвилину до завершення основного часу Олександрія заробила право на пенальті, який вдало реалізував Грицук.

Перемог дозволила Олександрії набрати 19 очок та впритул наблизитися до київського Динамо, у якого 20 пунктів.

Олімпік - Олександрія - 2:3

Голи: Кольцов, 11, Політило, 29 - Шастал, 25, Банада, 73, Грицук, 88 (з пенальті)

Олімпік: Махновський - Зубейко, Кравченко, Снурніцин, Е. Пасіч - Кольцов (Цимбалюк, 85), Політило (Сондей, 89) - Ксьонз (Г. Пасіч, 74), Тейшейра, Балашов - Дегтярьов

Олександрія: Паньків - Пашаєв, Бондаренко, Шендрик, Стецьків (Микицей, 78) - Банада, Запорожан (Грицук, 59), Ковалець - Задерака, Полярус (Сітало, 53), Шастал

Попередження: Зубейко, Снурніцин - Стецьків, Шастал, Бондаренко

Огляд матчу

Таблиця сайту УПЛ

У першому матчі 10 туру чемпіонату України Шахтар розгромив на виїзді львівські Карпати з рахунком 6:1.