Олександрія продовжила безпрограшну серію, Зоря повернулася до першої шістки. Результати чемпіонату України - відео

4 листопада 2018, 21:31

У неділю, 4 листопада, трьома матчами завершився 14-й тур чемпіонату України з футболу.

Третя команда таблиці наразі - Олександрія - зіграла внічию з Десною в домашньому матчі. Олександрійці були дуже близькі до перемоги після голу Запорожана на 53-й хвилині з пенальті, але пропустили за дві хвилини до кінця основного часу від свого колишнього гравця - захисника Гітченка.

Олександрія не програє вже протягом п'яти матчів поспіль в чемпіонаті України і продовжує посідати третє місце в турнірній таблиці.

Олександрія - Десна 1:1
Голи: Запорожан, 53 (з пенальті) - Гітченко, 87

Олександрія: Паньків - Микицей, Бондаренко, Шендрик, Цуріков - Банада, Запорожан (Довгий, 75), Ковалець (Гречишкін, 80) - Полярус, Пономар, Шастал (Протасов, 56)

Десна: Паст - Д. Фаворов, Імереков, Гітченко, Слінкін - Коберідзе (Безбородько, 65), Огиря - Волков (Старенький, 79), А. Фаворов, Картушов - Філіппов (Хльобас, 46)

Попередження: Банада, Запорожан, Шендрик, Пономар, Довгий - Коберідзе, А. Фаворов

На відстань трьох очок до Олександрії наблизилася Ворскла, яка в звітному турі в номінально гостьовому матчі в Полтаві розібралася з ФК Львів - 2:0. Обидва м'ячі в цьому матчі команда Василя Сачка забила в першому таймі. На 19-й хвилині рахунок відкрив Ребенок, а через 20 обертів секундної стрілки Якубу забив перший м'яч у складі Ворскли і встановив остаточний рахунок в матчі.

Для Ворскли ця перемога стала другою поспіль в рамках чемпіонату України і четвертою поспіль з урахуванням усіх турнірів.

Львів - Ворскла 0:2
Голи: Ребенок, 19, Якубу, 38.

Львів: Бандура - Адамюк, Мартан, Парамонов, Голіков - Приймак, Джонатан - Западня (Борзенко, 74), Араужо (Сезар, 90+3) - Петров (Янчак, 46), Бруно.

Ворскла: Шуст - Пердута, Чеснаков, Чижов, Якубу (Карека, 61) - Скляр, Шарпар - Сапай, Кулач (Сергійчук, 85), Ребенок (Саків, 90+4) - Коломоєць.

Попередження: Карека, Чеснаков - Бруно, Джонатан, Араужо.

У заключному матчі ігрового дня Зоря при порожніх трибунах розгромила в Одесі Чорноморець з рахунком 3:0. Ця перемога дозволила команді Юрія Вернидуба повернутися до першої шістки турнірної таблиці чемпіонату України.

Чорноморець - Зоря 0:3
Голи: Тимчик, 27, Майборода, 66, Караваєв, 72.

Чорноморець: Литовченко - Остапенко, Міщенко, Романюк, Трубочкін - Смірнов, Мусолітін (Діденко, 75) - Татарков (Мутерс, 65), Бабенко, Чорний (Семенів, 84) - Коваль.

Зоря: Феліпе - Гордієнко (Ледньов, 68), Вернидуб, Сваток, Михайличенко - Сілас (Кочергін, 80), Харатін - Караваєв, Майборода (Кабаєв, 76), Тимчик - Громов.

Попередження: Остапенко

Нагадаємо, напередодні донецький Шахтар обіграв київське Динамо в матчі 14-го туру чемпіонату України з футболу з рахунком 2:1.

Львівські Карпати в цей же ігровий день здобули другу перемогу поспіль в матчі Прем'єр-ліги, на виїзді обігравши Олімпік.