Олександрія закріпилася на третьому місці, Чорноморець програв шостий матч поспіль. Результати чемпіонату України - відео

21 жовтня 2018, 22:34

У неділю, 21 жовтня, трьома матчами завершився 12-й тур чемпіонату України з футболу.

ФК Львів завдав першої поразки Арсеналу-Київ після того, як київську команду очолив В'ячеслав Грозний. Єдиний гол в цьому матчі в першому таймі на свій рахунок записав Бруно Дуарте.

Арсенал продовжує займати останнє місце в турнірній таблиці, Львів піднявся на восьму позицію.

ФК Львів - Арсенал-Київ 1:0
Гол: Бруно, 37.

ФК Львів: Сарнавський - Адамюк, Мартан, Парамонов, Путраш - Джонатан, Сабіно - Тейлор (Приймак, 90+1), Сезар (Каленчук, 55), Западня (Голіков, 84) - Бруно.

Арсенал-Київ: Сітало - Насонов, Дубінчак, Сагуткін, Майданевич - Домбровський, Вакулко - Баланюк (Зозуля, 90), Фещук (Єрмаченко, 61), Лола - Акулінін.

Попередження: Бруно - Сагуткін, Дубінчак, Лола, Вакулко, Сітало.

Вилучення: Бруно, 63 (повторне попередження) - Лола, 74 (повторне попередження).

Огляд матчу

Чорноморець зазнав вже шостої поразки поспіль. У звітному турі одесити на виїзді поступилися Олімпіку через гол Максима Дегтярьова на 70-й хвилині.

Завдяки цьому успіху Олімпік піднявся в топ-6, Чорноморець йде передостаннім.

Олімпік - Чорноморець 1:0
Гол: Дегтярьов, 70

Олімпік: Махновський - Ксьонз, Кравченко, Снурніцин, Зубейко - Гай, Політило (Кравчук, 84) - Білоног (Е. Пасіч, 63), Тейшейра (Кольцов, 46), Балашов - Дегтярьов

Чорноморець: Литовченко - Рижук, Грачов, Міщенко, Трубочкін (Штогрін, 88) - Смирнов (Карноза, 76), Бабенко - Татарков, Мусолітін, Чорний - Коваль

Попередження: Балашов, Ксьонз, Снурніцин, Кравчук - Чорний, Трубочкін

Огляд матчу

У заключному матчі туру Олександрія здобула третю перемогу поспіль, обігравши на своєму полі Карпати з рахунком 2:1. Команда Володимира Шарана забила два м'ячі ще перед перервою, львів'яни в другому таймі знайшли сили тільки для одного голу.

Перемога над Карпатами дозволила Олександрії зміцнитися на третьому місці в турнірній таблиці.

Олександрія - Карпати 2:1
Голи: Шастал, 11 Ковалець, 41 - Гуцуляк, 54

Олександрія: Паньків - Пашаєв, Бондаренко, Шендрик, Микицей - Банада, Гречишкін (Довгий, 71) - Запорожан, Полярус (Цуріков, 57), Ковалець (Пономар, 81) - Шастал.

Карпати: Шевченко - Федецький, Мірошниченко, Мехреміч (Мендес, 88), Бородай - Гуцуляк, Ербес (Ді Франко, 75) - Мякушко, Кльоц, Карраскаль (Понде, 79) - Варгас.

Попередження: Запорожан, Шендрик - Карраскаль, Бородай, Гуцуляк, Федецький, Ді Франко.

Огляд матчу

Нагадаємо, донецький Шахтар з рахунком 1:0 обіграв чернігівську Десну в стартовому матчі 12-го туру чемпіонату України з футболу завдяки голу Майкона на останніх хвилинах.

У суботу київське Динамо з аналогічним рахунком на виїзді здолало полтавську Ворсклу.