Українська Прем'єр-ліга. Динамо драматично перемогло Олександрію і зберегло відрив від Шахтаря — відео

4 квітня 2021, 21:40

Відбулися заключні три матчі 20 туру української Прем'єр-ліги.

Олександрія була близька до сенсаційної нічиєї, але на 89-й хвилині Динамо провело результативну атаку, яку влучним ударом у ближній кут завершив Жерсон Родрігеш.

Підопічні Мірчі Луческу першими пропустили, але ще до перерви вдалося зрівняти рахунок завдяки ралізованому Миколою Шапаренком пенальті.

Олександрія була близька до сенсаційної нічиє, але на 90-й хвилині Динамо провело результативну атаку, яку влучним ударом у ближній кут завершив Жерсон Родрігеш.

Донецький Шахтар завдяки дублю Жуніора Мораеса на виїзді переміг полтавську Ворсклу з рахунком 2:0 та продовжує відставти від Динамо на сім очок.

У ще одному матчі дня Минай та Колос розійшлися миром — 0:0.

УПЛ

Напередодні Зоря перемогла Рух (2:0), а Маріуполь у результативному матчі обіграв Інгуель (4:3).