Олександрія не пустила Динамо на друге місце української Прем'єр-ліги, Шахтар зробив Десну четвертою — відео

12 липня 2020, 21:43

В українській Прем'єр-лізі (УПЛ) завершився 30-й тур.

Для того, щоб повернутися на другу позицію УПЛ, яка дає право виступати в кваліфікації Ліги чемпіонів, і де знаходиться Зоря, Динамо необхідно було перемагати на виїзді Олександрію.

Але саме господарі першими відкрили рахунок на 23-й хвилині, коли Третьяков реалізував пенальті, призначений за фол Сироти на Безбородьку.

Гості змогли відновити рівновагу наприкінці години гри з гаком завдяки Вербичу, а на 75-му оберті секундної стрілки він же вдало зіграв на добиванні після удару Караваєва й сейва Паньківа.

Проте, Динамо не вдалося вивезти перемогу з Олександрії, оскільки суперник заробив ще один пенальті і реалізував його за хвилину до кінця основного часу — знову відзначився Третьяков — 2:2.

Шанс піднятися на друге місце не змогла використати й Десна, яка поступилася вдома Шахтарю з рахунком 2:4. У господарів відзначилися Гітченко і Філіппов, у гостей — Соломон, Тете, Майкон і Патрік.

Результати 32-го туру УПЛ:

Олександрія — Динамо 2:2
Голи: Третьяков, 23 (з пенальті), 89 (з пенальті) — Вербич, 63, 75

Десна — Шахтар 2:4
Голи: Гітченко, 29, Філіппов, 62 — Соломон, 25, Тете, 26, Майкон, 59, Алан Патрік, 69 (з пенальті)

Маріуполь — Олімпік 1:4
Голи: Мишнєв, 65 — Завійський, 8, 30, Дегтярьов, 14, 54