Став відомий суперник Динамо у фіналі Кубка України — відео

21 квітня 2021, 21:14

Луганська Зоря у серії пенальті перемогла Олександрію та вийшла у фінал Кубка України, де зіграє проти київського Динамо.

Зоря відкрила рахунок на 20-й хвилині, коли влучним ударом здалеку відзначився Владислав Кочергін.

Господарям вдалося відігратися лише на 91-й хвилині завдяки пенальті, який реалізував Валерій Бондаренко та перевів гру у овертайм.

На 105-й хвилині Зоря могла вирвати перемогу, але арбітр відмінив гол Віталія Вернидуба, після чого сильнішого довелося визначати в серії пенальті.

У післяматчевій лотереї фортуна була на боці луганського клубу, який реалізував чотири удари, а Олександрія — три.

Фінал Кубка України відбудеться 12 квітня у Тернополі.

Олександрія — Зоря 1:1 (3:4)
Голи: Бондаренко, 90+1 — Кочергін, 20

Огляд матчу

Серія післяматчевих пенальті

Раніше київське Динамо в півфіналі Кубка України з рахунком 3:0 перемогло волочиський Агробізнес, який на попередній стадії вибив донецький Шахтар, і стало першим фіналістом турніру.