Українська Прем'єр-ліга. Шахтар переміг в дербі, Ворскла піднялася на четверте місце — відео

6 березня 2021, 18:58

Донецький Шахтар та полтавська Ворскла здобули перемоги у 17 турі української Прем'єр-ліги.

«Гірники» перемогли в донецькому дербі Олімпік. Єдиним голом у матчі відзначився Додо, який на 24-й хвилині влучно пробив у дальній кут.

Уже через кілька хвилин після цього Нкенг ударом головою відправив м’яч у сітку воріт Шахтаря, але арбітр відмінив гол через фол у нападі.

У підсумку Шахтар здобув мінімальну перемогу та скоротив розрив від Динамо до одного очка, однак київський клуб свій матч у турі ще не зіграв.

Ворскла з рахунком 1:0 перемогла Маріуполь та піднялася на четверте місце. Єдиний гол у матчі забив Кулач, який на 25-й хвилині реалізував пенальті.

Слід зазначити, що Маріуполь після вилучень Бикова та Танковського догравав матч вдев’ятьох.

Результати матчів:

Маріуполь — Ворскла 0:1
Гол: Кулач, 35 (пен)
Вилучення: Биков, 34, Танковський, 78 (обидва — Маріуполь)

Олімпік — Шахтар 0:1
Гол: Додо, 24
Вилучення: Бабенко, 83 (Олімпік)

УПЛ

Посеред тижня Шахтар програв представнику Першої ліги Агробізнесу (0:1) в чвертьфіналі Кубка України.