Зоря в скандальному матчі програла аутсайдеру і не змогла впритул наблизитися до Шахтаря — відео

28 квітня 2021, 20:23

Луганська Зоря сенсаційно програла донецькому Олімпіку з рахунком 1:2 у перенесеному матчі 10 туру української Прем'єр-ліги.

Зоря відкрила рахунок на 23-й хвилині, але після перегляду відеоповтору арбітр скасував взяття воріт, зафіксувавши сумнівний офсайд.

Через кілька хвилин луганський клуб залишився вдесятьох — арбітр вилучив голкіпера Васіля за фол проти Каргбо.

Перебуваючи в більшості, Олімпік зумів вийти вперед на початку другого тайму після голу Бабенка, а на 72-й хвилині Тейшейра подвоїв перевагу донецького клубу.

У компенсований арбітром час Сайядманеш відквитав один м’яч, але Олімпік довів матч до перемоги.

Таким чином, Зоря втратила шанс впритул наблизитися до Шахтаря і продовжує відставати від «гірників» на чотири очки.

Олімпік у свою чергу піднявся на 11-те місце і віддалився від зони вильоту.

Олімпік — Зоря 2:1
Голи: Бабенко, 53, Тейшейра, 71 — Сайядманеш, 90+2
Вилучення: Васіль, 32 (Зоря)

УПЛ

На вихідних Олімпік та Зоря зіграли в рамках 23 туру УПЛ. В тому матчі перемогу з рахунком 2:1 здобув луганський клуб.