Визначилися всі півфіналісти Кубка України з футболу - відео

7 квітня 2019, 20:30

Завершилися всі матчі чвертьфіналу Кубка України з футболу.

Першим учасником півфіналу стала Зоря, яка в гостьовому поєдинку переграла ФК Львів завдяки єдиному голу від Богдана Лєднєва на початку другого тайму.

Відео голу і огляд матчу Львів - Зоря

Сенсаційно завершився матч між представниками Першої Ліги і елітного дивізіону країни відповідно - Інгулець - Карпати.

Колектив із смт. Петрове (Кіровоградська область) відкрив рахунок на 50-й хвилині після голу Артема Щедрого, але гості відновили рівновагу на 90+6-й хвилині - відзначився Артем Швед.

Додатковий час не виявив переможця, а в серії пенальті сильнішими був Інгулець, який реалізував всі удари, тоді як у Карпат не забив Карім Йода - 5:4.

Ще один несподіваний результат стався в поєдинку першолігового Дніпро-1 проти прем'єрлігової Ворскли. Господарі виграли 2:0 завдяки голам Станіслава Куліша та Ігоря Когута.

Результати чвертьфіналу Кубка України:

ФК Львів - Зоря 0:1
Гол: Лєднєв, 47

Інгулець - Карпати 1:1 (5:4 - по пенальті)
Голи: Щедрий, 50 - Швед, 90+6

Дніпро-1 - Ворскла 2:0
Голи: Куліш, 78, Когут, 82

Ще в одному матчі чвертьфіналу Кубка України Шахтар із рахунком 4:3 обіграв по пенальті на своєму полі Динамо після того, як основний і додатковий час не виявив переможця - 1:1.