В Алжирі футболіст помер під час матчу після зіткнення з воротарем своєї команди — відео

26 грудня 2021, 19:47

В Алжирі футболіст Саїди Соф’ян Лукар помер під час матчу другого за силою дивізіону країни проти Орана.

У середині першого тайму 28-річний гравець гостей зіштовхнувся із голкіпером своєї команди. Після надання йому медичної допомоги Лукар зміг продовжити гру.

Проте за кілька хвилин у Соф’яна стався серцевий напад, через що він упав на газон у непритомному стані.

На полі медики безуспішно спробували реанімувати футболіста. Гравця оперативно забрала машина швидкої допомоги, але дорогою до лікарні він помер.

Матч так і не дограли. Гру зупинили за рахунку 1:0 на користь Саїди після того, як футболістам повідомили про смерть Лукара.

Раніше у Хорватії трагічно загинув 23-річний захисник клубу Нехай Марін Чачич.

Редактор: Євген Нещерет