Барселона здобула драматичну перемогу в меншості та зміцнила лідерство в іспанській лізі — відео

9 листопада 2022, 02:00
Барселона здобула вольову перемогу вдесятьох (Фото:REUTERS/Vincent West)

В іспанській Ла Лізі стартував 14-й тур.

Лідер першості Барселона гостювала в п'ятої команди в турнірній таблиці Осасуни та здобула драматичну перемогу з результатом 2:1.

Саме господарі відкрили рахунок на 6-й хвилині завдяки голу Давіда Гарсії, після чого становище каталонців ще більш погіршилося вилученням з поля Левандовського на 31-й хвилині за грубі дії проти суперника.

Проте навіть у меншості гості не лише зрівняли рахунок на початку другого тайму після голу Педрі, а й вирвали перемогу на 84-му оберті секундної стрілки — відзначився Рафінья.

Ця перемога дозволила Барселоні закріпитись на вершині турнірної таблиці, відірвавшись від свого головного переслідувача Реала на п'ять очок.

flashscore.ua

Напередодні Реал на виїзді програв Райо Вальєкано з рахунком 2:3 в 13-му турі чемпіонату Іспанії.