Відбір Євро-2020: Україна домоглася сприятливого результату у матчі проти Португалії

22 березня 2019, 23:49

У першому турі відбору на Євро-2020 збірна України добилася гостьової нічиєї 0:0 проти фаворита групи команди Португалії.

Ініціативою в грі з перших хвилин заволоділи господарі поля, але гості хоча й з труднощами, але надійно захищали свої володіння від пропущеного м'яча.

На 17-й хвилині піренейцям вдалося забити, проте Вільям Карвальо потрапив в офсайд. До кінця першого тайму мінімум двічі міг забити Кріштіану Роналду, але Андрій П'ятов кожен раз рятував партнерів.

Трохи згодом після перерви двічі забивати міг Андре Сілва, проте і цього разу воротар жовто-синіх зіграв вище всіх похвал.

Після цього підопічні Андрія Шевченка стали надійніше діяти в обороні, а ближче до кінця поєдинку мали відмінний момент, щоб забити. Це Євген Коноплянка пробив здалеку, Руй Патрісіу не зміг зафіксувати м'яч, а Жуніор Мораес на добиванні пробив вище.

У кінцівці гри збірна Португалії міцно притиснула суперника до чужих воріт, але Україна вистояла та здобула важливу нічию в гостьовому матчі.

Дивіться також: Португалія - Україна. Відео кращих моментів матчу

Португалія - Україна 0:0

Португалія: Патрісіу - Канселу, Пепе, Діаш, Геррейру - Карвальо, Невеш (Р. Сілва, 63), Моутіньо (Маріу, 87) - Б. Сілва, А. Сілва (Соуза, 73), Роналду

Україна: Пятов - Караваєв, Кривцов, Матвієнко, Миколенко - Степаненко - Марлос (Циганков, 66), Малиновський, Зінченко, Коноплянка (Буяльський, 87) - Яремчук (Мораес, 77)

Попереджений: Степаненко