Відбір Євро-2020. Україна вирвала перемогу в Люксембурзі і стала лідером групи

25 березня 2019, 23:46

Збірна України з рахунком 2:1 вирвала перемогу в гостьовому поєдинку другого туру кваліфікації на Євро-2020 проти Люксембурга і стала лідером групи B.

Гості з перших хвилин заволоділи ініціативою, але не зуміли використати свою перевагу в перші півгодини гри.

Тим більш несподіваним став пропущений ними м'яч. Богдан Бутко не зміг вибити снаряд після прострілу з правого флангу, чим скористався Давід Тюрпель, розстрілявши ворота Андрія П'ятова з близької відстані.

Свою перевагу господарі поля тримали шість хвилин, коли Олександр Зінченко віддав хороший пас за спину захисників на Віктора Циганкова, той прийняв м'яч на груди і другим дотиком пробив повз голкіпера суперника.

На початку другої половини матчу Люксембург ледь не відновив статус-кво, проте м'яч розминувся з рамкою жовто-синіх після удару Венсана Тіля.

У час, що залишився збірна України посилила тиск на опонентів і вирвала перемогу лише на останній хвилині поєдинку, коли після подачі від Руслана Малиновського зі штрафного Жерсон Родрігес зрізав м'яч у свої ворота.

У паралельному матчі Португалія і Сербія розійшлися миром 1:1, тому Україна вийшла на перше місце в групі B із чотирма очками.

Люксембург - Україна 1:2

Голи: Тюрпель, 34 - Циганков, 40, Родрігес, 90+3

Люксембург: Моріс - Янс, Шано, Мальгет, Карлсон - Родрігес, Баррейру, К. Мартінс, О. Тіль (Мутш, 90+2) - В. Тіль (Бенсі, 74), Тюрпель

Україна: П'ятов - Бутко (Караваєв, 79, Буяльський, 87), Бурда, Матвієнко, Миколенко - Циганков, Зінченко, Малиновський, Безус (Яремчук, 64), Коноплянка - Мораес

Попереджені: Баррейру, Шано, Мальгет, Карлсон - Бурда, Бутко