Відбір на Євро-2020: Італія здолала Вірменію, Іспанія — Румунію — відео

6 вересня 2019, 01:20

Відбулися матчі п’ятого туру кваліфікації на Євро-2020 з футболу в групах D, F, G і J.

У квінтеті D збірна Ірландії зберегла своє лідерство, зігравши внічию 1:1 з командою Швейцарії на своєму полі. Гості вийшли вперед на 74-й хвилині, але гол Девіда Макголдріка на 85-й хвилині приніс господарям один бал.

Відео голів та огляд матчу Ірландія - Швейцарія

Група D

Ірландія - Швейцарія 1:1
Голи: Макголдрік, 85 - Шер, 74

Гібралтар - Данія 0:6
Голи: Сков, 6, Еріксен, 34 (з пенальті), 50 (з пенальті), Ділейні, 69, Гютк'єр, 74, 78

УЄФА

Лідер групи F Іспанія здобула п'яту перемогу з п'яти, здолавши на виїзді Румунію з рахунком 2:1. Голами в складі гостей відзначилися Серхіо Рамос і Пако Алькасер, на що господарі відповіли забитим м'ячем від Флоріна Андоне.

Відео голів та огляд матчу Румунія - Іспанія

Румунія опустилася з другого місця на четверте, оскільки свої матчі виграли Швеція та Норвегія, які перемогли відповідно Фарери й Мальту.

Група F

Румунія - Іспанія 1:2
Голи: Андоне, 56 - С. Рамос, 29 (пен.), Алькасер, 47

Фарерські острови - Швеція 0:4
Голи: Ісак, 12, 15, Ліндельоф, 23, Куайсон, 41

Норвегія - Мальта 2:0
Голи: Берге, 34, Кінг, 45+1 (з пенальті)

УЄФА

Група G

Ізраїль - Північна Македонія 1:1
Голи: Захаві, 55 - Адемі, 64

УЄФА

П'яту перемогу з п'яти здобула й збірна Італії, хоча її суперник, команда Вірменії, відкрила рахунок на 11-й хвилині завдяки Олександру Карапетяну. Але результативні удари Андреа Белотті (двічі) і Лоренцо Пеллегріні принести гостям три очки.

Відео голів та огляд матчу Вірменія - Італія

В іншому поєдинку Фінляндія здолала на своєму полі Грецію з результатом 1:0. Це вже четверта перемога "Суомі" з п'яти поєдинків у групі, що дозволяє їй займати друге місце в секстеті.