«Претендент на Оскар». Герой фіналу Кубка Лібертадорес розсмішив вболівальників безглуздою симуляцією наприкінці матчу — відео

29 листопада 2021, 18:16
Дайверсон відзначився не тільки симуляцією, а й став героєм матчу (Фото:REUTERS/Amanda Perobelli)

Нападник Палмейраса Дайверсон відзначився безглуздою симуляцією у фіналі Кубка Лібертадорес проти Фламенго (2:1).

На останніх хвилинах другого овертайму при рахунку 2:1 на користь Палмейраса у Дайверсона виник конфлікт із гравцем Фламенго.

У ситуацію втрутився арбітр, який заспокоїв гравців і легенько торкнувся Дайверсона, після чого той завалився на газон, мов підкошений.

Футболіст, вочевидь, подумав, що його штовхнув гравець Фламенго, тож вирішив прикрасити своє падіння акторською грою з надією на покарання для суперника, але в підсумку став об'єктом жартів.

Слід зазначити, що саме Дайверсон став героєм матчу, забивши переможний гол своєї команди на п’ятій хвилині першого овертайму.

Раніше капітан Барселони Серхіо Бускетс відзначився епічною симуляцією в матчі Ліги чемпіонів з київським Динамо.