Пенальті на останній хвилині вивів Реал у півфінал. Визначилися учасники 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

12 квітня 2018, 00:17

11 квітня стали відомі всі учасники 1/2 Ліги чемпіонів.

Здавалося б, в парі Реала і Ювентуса все було вирішено - іспанці здобули перемогу на виїзді з рахунком 3:0, і матч в Іспанії здавався такий-собі формальністю. Але не тут-то було - чвертьфінали нинішньої ЛЧ радують нас відмінними поєдинками з неймовірними кінцівками - і цей не виняток.

Ювентус, як вчорашній Манчестер Сіті, взявся за справу відразу. Коста пройшов по флангу, віддав направо, звідки Хедіра зробив точний навіс на Манджукіч - 0:1. У кінцівці тайму Манджукич повторив свій трюк, і замкнув ще один навіс з правого флангу - 0:2.

Реал створював моменти, але весь час хтось або щось заважало забити. Ювентус потроху тиснув, і таки домігся свого - Навас помилився на виході під час подачі з флангу, і Матюїді залишалося закотити м'яч у порожні ворота.

Після цього Реал зрозумів, що гра йде зовсім не за сценарієм, і активізувався максимально. Свої моменти мали Іско, Варан і Роналду, але Буфон тримався.

Тим прикрішою для італійців була кінцівка. Роналду виграв "верх", скинув в центр на Асенсіо, якого збив Бенатія. Буффон побіг сперечатися з суддею, штовхнув його, за що отримав червону картку. Щенсни, який вийшов на заміну замість легендарного кіпера, з пенальті Роналду не впорався - Мадрид в півфіналі.

Реал - Ювентус 1:3 (перший матч - 3:0)
Голи: Роналду, 90+7 (з пенальті) - Манджукіч, 2, 37, Матюїді, 61

Баварія втримала Севілью, і спокійно пройшла далі. Не можна сказати, що у іспанців не було моментів - пару раз міг забивати Корреа, Ескудеро - але ворота Ульрайха залишилися на замку. Таким чином, за сумою двох матчів, Баварія крокує в 1/2.

Баварія - Севілья 0:0 (перший матч - 2:1)

Баварія: Ульрайх - Кімміх, Хуммельс, Боатенг, Рафінья (Зюле, 87) - Мартінес - Роббен, Родрігес, Мюллер, Рібері (Алькантара, 71) - Левандовскі (Вагнер, 77)

Севілья: Сорія - Навас, Меркадо, Лангле, Ескудеро - Банега, Нзонзі - Корреа, Васкес (Ноліто, 81), Сарабія (Рамірес, 70) - Бен-Йедер (Мюріель, 65)

Раніше в півфінал вийшли також англійський Ліверпуль і італійська Рома.