Пенальті на останній хвилині не допоміг Шахтарю перемогти Динамо в матчі української Прем'єр-ліги

24 квітня 2019, 21:03

Динамо і Шахтар зіграли внічию 0:0 у матчі 25 туру української Прем'єр-ліги у чемпіонській групі.

Команди спокійно розпочали матч і дуже рідко створювали небезпечні моменти. На початку першого тайму непогану нагоду мав Нем, однак з вигідної позиції ударом в один дотик пробив вище воріт. Після цього команди збавили темп і пішли на перерву без забитих мячів.

У другій половині зустрічі команди знову не форсували подій, однак багато фолили. Якщо у першому таймі арбітр показав лише одну жовту картку, то у другому - аж вісім.

За нічийної гри наприкінці матчу Шахтар все ж отримав свій шанс вирвати перемогу. На 93-й хвилині Бурда сфолив на Дентіньо у власному штрафному і арбітр вказав на "точку".

Однак на цьому драматизм не закінчився. Мораес пробив пенальті у лівий від себе кут, але Бойко зреагував, врятувавши для своєї команди нічию.

Динамо - Шахтар - 0:0

Динамо: Бойко - Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко - Шепелев, Буяльський - Циганков, Шапаренко (Цітаішвілі, 54), де Пена - Вербич (Русин, 73)

Шахтар: П'ятов - Болбат (Бутко, 68), Кривцов, Хочолава, Ісмаїлі - Степаненко (Дентіньо, 77), Патрік - Нем (Коваленко, 72), Тайсон, Соломон - Мораес

Попередження: Буяльський, Бурда, Миколенко, де Пена, Цітаішвілі - Мораес, Болбат, Тайсон, Дентіньо

На 90+4 хвилині Мораес не реалізував пенальті

УПЛ

Напередодні полтавська Ворскла відігралась після 0:3 у матчі проти чернігівської Десни в рамках 25 туру української Прем'єр-ліги у групі вибування.