Англійська Прем'єр-ліга. Арсенал перервав безвиграшну серію, Тоттенхем здобув драматичну перемогу — відео

16 лютого 2020, 20:47

Лондонські Арсенал та Тоттенхем здобули перемоги у 26 турі англійської Прем'єр-ліги.

Тоттенхем у результативному матчі на останніх хвилина вирвав перемогу над Астон Віллою. «Шпори» першими пропустили, але ще до перерви забили два гои та вийшли вперед. У другому таймі бірмінгемці знову зрівняли рахунок, але на 94-й хвилині Сон Хин Мін приніс перемогу лондонському клубу, реалізувавши вихід один на один.

Лондонський Арсенал розгромив Ньюкасл 4:0 та перервав чотириматчеву безвиграшну серію у чемпіонаті Англії. Усі голи «каноніри» забили у другому таймі. По голу на свої рахунки записали Обамеянг, Озіл, Пепе та Лаказетт.

Після 26 турів Тоттенхем займає 5-те місце у турнірній таблиці АПЛ, а Арсенал — 10-те.

Результати матчів:

Астон Вілла — Тоттенхем 2:3
Голи: Алдервейрелд, 9 (авт), Енгельс, 53 — Алдервейрелд, 27, Сон Хин Мін, 45+2, 90+4

Арсенал — Ньюкасл 4:0
Голи: Обамеянг, 54, Пепе, 57, Озіл, 90, Лаказетт, 90+5

Myscore.com.ua

Раніше в рамках 26 туру АПЛ Ліверпуль переміг Норвіч 1:0, а Лестер втратив очки в грі з Вулверхемптоном — 0:0.