Українська Прем'єр-Ліга. Динамо і Зоря здобули непрості перемоги — відео

22 лютого 2020, 19:41

Київське Динамо і луганська Зоря стартували з перемог в чемпіонаті України після зимової перерви.

У першому матчі 19-го туру Прем'єр-Ліги Зоря в гостях обіграла Маріуполь з рахунком 2:1. Перемогу луганській команді принесли голи у виконанні Михайла Перовича і Богдана Леднєва. У господарів результативний удар на рахунку Дмитра Мішнєва.

У зустрічі в Києві між Динамо і Ворсклою був зафіксований такий же результат, проте вже на користь господарів. У киян голи забивали Віталій Буяльський та Беньямін Вербич. У гостей гол в активі Руслана Степанюка. Переможний м’яч кияни забили на другій компенсованій до другого тайму хвилині.

У турнірній таблиці чемпіонату України Динамо займає 2-е місце, Зоря — 3-е, Маріуполь — 6-е, Ворскла — 11-е.