Футболіст українського клубу оформив хет-трик за три хвилини, встановивши рекорд чемпіонату — відео

30 листопада 2020, 22:41

У матчі 16 туру Першої ліги з футболу Миколаїв вдома розгромив херсонський Кристал 6:0, а нападник господарів Владислав Войцеховський забив три голи за три хвилини, встановивши рекорд чемпіонату.

Перший гол Воцеховський забив на 87-й хвилині, ефектним ударом перекинувши м’яч через голкіпера. Уже через одну хвилину нападник оформив дубль, замкнувши простріл з правого флангу.

На 90-й хвилині Войцеховський замкнув простріл уже з протилежного флангу та оформив найшвидший хет-трик в історії ліги.

Попередній рекорд належав Олександру Микуляк, коли в матчі за Кристал з Чортківа проти Металіста він забивав на 67-й, 70-й і 72-й хвилинах.

Раніше повідомлялося, що нападник збірної України і Гента Роман Яремчук забив три голи за 15 хвилин у матчі 11 туру чемпіонату Бельгії проти Васланд-Беверена