Перший фіналіст клубного ЧС з футболу забив переможний м'яч з пенальті, призначеного по відео

14 грудня 2016, 15:23
Японська Касіма Антлерс стала першим фіналістом клубного чемпіонату світу з футболу після перемоги над колумбійським Атлетіко Насьональ, здобути яку їй допоміг забитий пенальті, призначений після перегляду відеоповтору арбітром

При рахунку 0:0 півзахисник південноамериканської команди Орландо Берріо збив у власному штрафному захисника суперників Даіго Нісі. Угорський арбітр матчу Віктор Кашшаї призначив 11-метровий після того, як подивився відеоповтор епізоду.

Сома Дої реалізував пенальті. Як виявилося за підсумками поєдинку, цей гол був переможним у грі. На 83-й хвилині Касіма зміцнила свою перевагу після взяття воріт від Ясусі Ендо, а на 88-й хвилині остаточний результат 3:0 встановив Юма Сузукі.

Завтра, 15 грудня, в матчі між мексиканською Америкою та іспанським Реалом визначиться другий фіналіст турніру, який проходить в Японії. Початок - о 12.30 за київським часом. Фінал відбудеться у неділю, 18 грудня.

Клубний чемпіонат світу проводиться за участю кращих команд своїх Конфедерацій (Азії, Африки, Європи, Океанії, Північної та Південної Америки), а також - чемпіона країни-господарки турніру за підсумками року. Цьогорічний турнір - перший під егідою ФІФА, де у головного судді є відеопомічники.

Виступити на КЧМ-2016 отримали право: Чонбук Хьонде Моторс (Корея), Мамелоді Сандаунз (ПАР), Реал (Іспанія), Окленд Сіті (Нова Зеландія), Америка (Мексика), Атлетіко Насьональ (Колумбія) та Касіма Антлерс (Японія).

Переможцем попереднього розіграшу першості в 2015 році стала іспанська Барселона.