Півфінал клубного чемпіонату світу з футболу завершився сенсацією

18 грудня 2018, 22:14

У півфіналі клубного чемпіонату світу з футболу Аль Айн з ОАЕ переміг аргентинський Рівер Плейт по пенальті після того, як основний і додатковий час закінчився з рахунком 2:2.

Аль Айн, в країні якого проходить турнір, відкрив рахунок на 3-й хвилині гри, коли м'яч в свої ворота забив захисник суперника Хав'єр Пінола.

Рівер Плейту вистачило менше 10 хвилин, щоб відігратися, і ще п'яти - щоб вийти вперед. Двома голами відзначився Рафаель Борре після передач від Лукаса Пратто і Гонсало Мартінеса.

Господарі першості зібралися з новими силами й відновили рівновагу на 51-му обороті секундної стрілки після точного удару від Кайо.

Основний і додатковий час завершилися внічию, тому командам довелося пробивати пенальті. Аль Айн реалізував всі п'ять своїх ударів, тоді як Рівер Плейт - тільки чотири, оскільки спроба Енцо Переса виявилася невдалою - 5:4.

Клуб із ОАЕ пробився до фіналу клубного чемпіонату світу, який відбудеться 22 грудня. Другий учасник матчу визначиться в дуелі японської Касіми Антлерз і іспанського Реала.

Аль Айн - Рівер Плейт 2:2 (по пенальті - 5:4)
Голи: Пінола, 3 (автогол), Кайо, 51 - Борре, 11, 16