Бельгійський клуб українця вийшов у чвертьфінал, Краснодар вилетів. Результати матчів-відповідей 1/8 фіналу Ліги Європи

16 березня 2017, 22:14
Першими чвертьфіналістами Ліги Європи цього сезону стали турецький Бешикташ, бельгійський Генк з українським півзахисником Русланом Малиновським, а також Сельта, що пройшла російський Краснодар

В складі Генка грав півзахисник збірної України Руслан Малиновський, який нещодавно отримав виклик в команду Андрія Шевченка на матч проти Хорватії.

Українець провів на полі всі 90 хвилин, але результативними діями не відзначився. Генк зіграв з Гентом внічию — 1:1. Далі пройшла команда Малиновського (6:3 за сумою матчів).

Генк – Гент 1:1 (5:2)
Голи: Кастанье, 20 — Верстрат, 84

Генк: Райан — Коллі, Кастанье, Уронен Заступник (Янссенс, 81), Брабец — Боетіус, Берге — Буффель (Троссард, 74), Малиновський, Посуело (Схрейверс, 46) — Саматта

Гент: Калініч — Фоке, де Кошторисів, Мітровіч — Жиго, Деягере, Рабіу, Симон — Кулібалі, Калу, Пербе (Верстрат, 62)

В іншому матчі Бешикташ розгромив Олімпіакос з рахунком 4:1. Перша гра цих команда звершилась внічию.

Бешикташ – Олімпіакос 4:1 (1:1)
Голи: Абубакар, 10, Бабель, 22, 75, Тосун, 84 — Ельюнуссі, 31

Бешикташ: Фабрісіо — Мітровіч, Адріано, Генюль, Тошич — Озьякуп (Уйсал, 60), Хатчінсон — Таліска (Інлер, 90), Куарежма (Тосун, 82), Бабель — Абубакар

Олімпіакос: Леалі — да Кошта, Сіссоко, Фігейраш, Рецос — Камбьяссо (Марін, 67), Ромао (Андре Мартінш, 76) — Фортуніс, Ельюнуссі, Мантатіс (Себа, 56) — Ансаріфард

Попередження: Озьякуп — Себа, Ромао, да Кошта

Вилучення: Абубакар, 39

Краснодар поступився вдома Сельті з рахунком 0:2. По сумі зустрічей іспанська команда обіграла російську — 4:1.

Краснодар – Сельта 0:2 (1:2)
Голи: Мальо, 52, Аспас, 80

Краснодар: Синіцин — Гранквіст, Налдо, Мартинович, Каборе — Подберезкин (Мамаєв, 46) — Газінський, Классон (Жоаозіньо, 60), Перейра (Лаборд, 70), Петров — Вандерсон

Сельта: Альварес — Кабраль, Кастро, Мальо, Фонтас — Васс (Хосабед, 74), Радоя, Ернандес (Бовю, 86) — Сісто, Аспас (Ронкалья, 82), Гвідетті

Попередження: Каборе, Газінський, Гранквіст, Вандерсон — Радойя

Вилучення: Каборе, 86

Раніше півзахисник збірної України Руслан Малиновський відзначився голом і результативною передачею в першому матчі бельгійського Генка в 1/8 фіналу Ліги Європи.