Півзахисник збірної України забив сьомий м'яч за бельгійський клуб і отримав вилучення - відео

3 вересня 2018, 13:27

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський відзначився сьомим голом за Генк у матчі чемпіонату Бельгії проти Кортрейка, а також був вилучений наприкінці гри.

За рахунку 0:0 футболіст безперешкодно пройшов через все поле після невдалої подачі кутового суперником і забив за допомогою рикошету від захисника недалеко від меж штрафного.

Надалі результат матчу змінювався кілька разів: Котрейк відігрався, а Генк ще раз виходив уперед, після чого вже господарі не тільки відновили рівновагу, а й опинилися в ролі сторони, що виграє.

Гості могли втретє за матч повести в рахунку, але на 75-й хвилині Мбаванна Саматта не реалізував пенальті, зароблений Малиновським. У підсумку лише точний удар Леандро Троссара на 85-й хвилині приніс їм нічию 3:3.

Український півзахисник отримав червону картку на останньому оберті секундної стрілки основного часу за повторне попередження.

Раніше Малиновський у матчі чемпіонату Бельгії проти Васланд-Беверена відзначився другим результативним пасом за один тиждень.