Півзахисник збірної України забив за бельгійський клуб восьмий гол у сезоні - відео

8 жовтня 2018, 22:15

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський відзначився восьмим голом у сезоні за Генк.

На 67-й хвилині поєдинку 10-го туру бельгійської першості проти Гента футболіст приклався по м'ячу ударом з-за меж штрафного - м'яч потрапив у правий нижній кут.

Тим самим рахунок став 4:1 на користь Генка. За підсумками матчу команда Малиновського виграла 5:1 і піднялася на перше місце в турнірній таблиці.

Український півзахисник вийшов в основі і провів весь поєдинок. Всю гру за Гент, починаючи зі стартового свистка, провів його співвітчизник Ігор Пластун. Одноклубник останнього, український гравець Роман Яремчук, вийшов на заміну на 66-й хвилині.

На початку вересня Малиновський відзначився сьомим голом з початку сезону за клуб в матчі чемпіонату Бельгії проти Кортрейка, а також був вилучений в кінці гри.

За підсумками серпня Малиновський отримав нагороду кращому гравцеві чемпіонату Бельгії.