Півзахисник збірної України зробив другу гольову передачу за один тиждень в бельгійському клубі - відео

27 серпня 2018, 13:43

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський в матчі чемпіонату Бельгії проти Васланд-Беверена відзначився другим результативним пасом за один тиждень у складі Генка.

Футболіст з'явився на заміну за чверть години до кінця гри за рахунку 1:2 на користь суперника й через три хвилини зробив гольову передачу на партнера.

Малиновський зробив подачу з кутового, яку замкнув Мбвана Саматта точним ударом головою, завдяки чому в поєдинку встановилася рівновага.

На 89-му обороті секундної стрілки Генк зумів вирвати перемогу після того, як Максиміліано Куфріє відправив м'яч у сітку власних воріт.

Також минулого тижня півзахисник збірної України відзначився гольовим пасом у переможному поєдинку раунду плей-офф Ліги Європи проти Брондбю (5:2).

Тим самим в активі Малиновського вже чотири результативні передачі в цьому сезоні. Також півзахисник має в своєму активі п'ять забитих м'ячів.

Раніше повідомлялося, що Малиновський отримав найбільший оклад у бельгійському Генку після укладення нового контракту. За даними ЗМІ, зарплата 25-річного футболіста становить більш ніж один мільйон євро на рік, що перевищило клубний ліміт для одного гравця.