Футболіст збірної України травмував геніталії після забитого гола в матчі чемпіонату Бельгії - фото

10 серпня 2020, 15:21

Футболіст збірної України Ігор Пластун отримав травму геніталій, виступаючи за свій клуб Гент у матчі чемпіонату Бельгії проти Сент-Труйдена, якому перед цим він забив гол.

Як повідомляє HLN, інцидент трапився на 63-й хвилині поєдинку, коли гравець оборони зіткнувся з воротарем своєї команди Томашем Камінські.

Пошкодження змусило відразу ж замінити Пластуна, після чого медики наклали шви центральному захиснику за межами поля.

Belga

За 20 хвилин до інциденту український футболіст забив свій перший м'яч у сезоні за клуб за рахунку 0:1. В результаті той програв 1:2.

Також в основному складі Гента зіграли співвітчизники Пластуна Роман Яремчук і Роман Безус. І якщо перший відіграв весь матч, то другого замінили на 63-й хвилині.

Повідомлялося, що Гент може стати суперником київського Динамо в матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.