Зірка Манчестер Юнайтед потролив фаната клубу Ярмоленка після образ на свою адресу — відео

21 вересня 2021, 23:52

Зірковий футболіст Манчестер Юнайтед Поль Погба потролив уболівальника Вест Хема, за який виступає гравець збірної України Андрій Ярмоленко, після матчу англійської Прем'єр-ліги.

Коли по завершенні поєдинку французький півзахисник залишав поле, його почав ображати фанат лондонської команди

У відповідь на нецензурні вигуки "закрити рот" Погба не побоявся підійти до вболівальника ближче, після чого із посмішкою став над ним насміхатися.

В інцидент втрутився асистент головного тренера Манчестер Юнайтед Майкл Каррік, який після побаченого поспішив відвести підопічного в підтрибунне приміщення.

Вест Хем на своєму полі зазнав поразки з рахунком 1:2. Ярмоленко вийшов на заміну на 68-й хвилині, і в компенсований до другого тайму час заробив пенальті, але Марк Нобл його не реалізував.

Раніше відомий за виступами за Шахтар і Дніпро нападник Миная Євген Селезньов показав фанатам Ворскли середній палець після того, як його замінили в матчі української Прем'єр-ліги.