Колишній польовий гравець Манчестер Юнайтед виграв серію пенальті в Кубку Туреччини, замінивши двох воротарів — відео

3 грудня 2021, 18:41

Колишній форвард Манчестер Юнайтед Маме Діуф, який нині виступає за Хатайспор, став героєм матчу 1/32 фіналу Кубка Туреччини проти Еюпспора, вигравши для своєї команди серію пенальті.

33-річному нападнику двічі доводилося займати місце у воротах після вилучення воротарів господарів — наприкінці другого тайму та додаткового часу.

Він же виконував роль голкіпера Хатайспора і в серії післяматчевих пенальті. Діуф реалізував свій 11-метровий удар, а пізніше змусив схибити з «точки» двох гравців Еюпспора.

Діуф був на контракті в Манчестер Юнайтед у період від 2009 до 2012 року. Загалом за «червоних дияволів» він зіграв 9 матчів і забив 1 гол.

У нинішньому сезоні на рахунку Маме 6 результативних ударів та 1 гольова передача у 14 іграх за Хатайспор.

Повідомлялося, що нападник Палмейраса Дайверсон відзначився безглуздою симуляцією у фіналі Кубка Лібертадорес проти Фламенго ( 2:1).

Редактор: Євген Нещерет