Польща впевнено обіграла Саудівську Аравію і очолила свою групу на ЧС-2022 — відео

26 листопада 2022, 17:11
В активі Польщі чотири очки (Фото:REUTERS/Jennifer Lorenzini)

Збірна Польщі обіграла Саудівську Аравію з рахунком 2:0 у матчі другого туру чемпіонату світу з футболу у групі В.

Польща відкрила рахунок на 39-й хвилині, коли Зелінський з близької відстані відправив м’яч під поперечину.

Під кінець першого тайму Аль-Давсарі міг зрівнювати рахунок, проте не реалізував пенальті.

У другому таймі Польща мала кілька чудових нагод подвоїти перевагу, проте Саудівську Аравію двічі рятував каркас воріт.

Полякам все ж вдалося дотиснути суперника на 82-й хвилині після голу Левандовський, який скористався помилкою захисника.

Польща набрала 4 очки та стала лідером своєї групи.

У завершальному турі Польща зіграє з Аргентиною, а Саудівська Аравія зустрінеться з Мексикою.

Польща — Саудівська Аравія 2:0
Гол: Зелінський, 39, Левандовський, 82
Нереалізований пенальті: Аль-Давсарі, 45+1 (Саудівська Аравія)