Визначилися ще два учасники Євро-2020 — відео

14 жовтня 2019, 00:59

Збірні Польщі та Росії оформили путівку на Євро-2020 з футболу.

У восьмому турі відбору на континентальну першість команда Польщі завдяки голам Франковські й Міліка здолала на своєму полі Північну Македонію — 2:0.

Тим самим «Кадра» забезпечила собі потрібний відрив для дострокового виходу на турнір. Крім своєї перемоги, допомогла їй у цьому і поразка ще одного переслідувача Словенії на своєму полі від Австрії — 0:1.

Група G

Польща — Північна Македонія 2:0
Голи: Франковські, 74, Мілік, 80

Словенія — Австрія 0:1
Гол: Пош, 21

УЄФА

У секстеті I збірна Росії з рахунком 5:0 розгромила в гостях команду Кіпру, яка грала більше години вдесятьох після вилучення Лаіфіса.

УЄФА

У групі C продовжує лідирувати збірна Нідерландів, яка перемогла на виїзді Білорусь 2:1 завдяки дублю Війналдума.

Відео голів та огляд матчу Білорусь — Нідерланди

Лише за результатами в особистих зустрічах першим місцем їй поступається збірна Німеччини, яка зуміла розгромити в гостях Естонію 3:0, хоча з 15-ї хвилини грала в меншості після вилучення Джана.

УЄФА

Лідер квінтету E, команда Хорватії, не зуміла перемогти на виїзді Уельс, який був попереду 1:0, починаючи з 9-ї хвилини. Нічию 1:1 господарям приніс гол Бейла.

Відео голів та огляд матчу Уельс — Хорватія

На друге місце піднялася збірна Угорщини, яка переграла Азербайджан з рахунком 1:0. Проте, якщо свій матч у запасі виграє Словаччина, вона потіснить конкурента на третю сходинку.

Група E

Уельс — Хорватія 1:1
Голи: Бейл, 45 — Влашич, 9

Угорщина — Азербайджан 1:0
Гол: Корхут, 10

УЄФА

Напередодні збірна Італії стала другим після команди Бельгії учасником фінальної частини Євро-2020 з футболу.