Польща програла Португалії, Швеція відібрала очки в Росії. Результати матчів Ліги націй - відео

12 жовтня 2018, 01:05

Відбулися сім матчів у Лізі націй.

У центральному матчі туру у Лізі А Польща на власному полі програла Португалії - 2:3. Цікаво, що саме поляки першими відкрили рахунок. Зробив це нападник Дженоа Кшиштоф Пйонтек, який з 9-ма голами лідирує у списку бомбардирів чемпіонату Італії. Пйонтек на 18-ій хвилині вдало зіграв головою під час розіграшу кутового.

Збірна Португалії, яка виступає останнім часом без свого лідера Роналду, відігралась через 13 хвилин. Андре Сілва сам опинився перед воротами поляків і безперешкодно розстріляв голкіпера. Під завісу першого тайму португальцям допоміг захисник збірної Польщі Глік, який, вибиваючи м'яч з-під ніг нападника, відправив його у власні ворота.

На початку другого тайму Бернарду Сілва втретє засмутив поляків. Хавбеку Манчестер Сіті вдався точний удар здалеку. За 13 хвилин до закінчення основного часу Куба Блащиковскі красивим ударом у кут воріт суперника подарував польській команді надію на нічию, але на більше господарі не спромоглися - 2:3.

У Лізі B збірні Швеції та Росії розійшлися миром - 0:0.

У Лізі С Ізраїль вдома переміг Шотландію з рахунком 2:1 і тепер у трьох команд у групі по три очки - крім Ізраїлю та Шотландії стільки ж балів у Албанії. Румунія на виїзді переграла Литву з рахунком 1:2, а Сербія на виїзді була сильнішою за Чорногорію - 0:2.

У Лізі D Косово перемогло Мальту 3:1, а Фарерські острови вдома без шансів поступились Азербайджану - 0:3.

Польща - Португалія - 2:3

Голи: Пйонтек, 18, Блащиковскі, 77 - А. Сілва, 31, Глік, 43 (авт), Б. Сілва, 52