Україна зазнала поразки від Польщі в товариському матчі

11 листопада 2020, 23:37

Збірна України з футболу програла на виїзді команді Польщі з рахунком 0:2 в рамках контрольного поєдинку.

Початок гри залишився за гостями, які могли відкрити рахунок вже на 9-й хвилині, коли Скорупські відбив перед собою удар Зінченка метрів із 20-ти, а Яремчук не встиг на добивання.

На 11-й хвилині жовто-сині вже отримали право на пенальті, але Ярмоленко потрапив у стійку воріт з 11-метрової позначки, після чого господарі поступово вирівняли гру, і незабаром вже Лунін врятував партнерів після удару Плахети.

Проте, воротар збірної України пропустив наприкінці першого тайму після своєї помилки. Він невдало вийшов із воріт, Зелінські перехопив м’яч і віддав на Пентека, а той здалеку відправив снаряд у порожні ворота.

На початку другого тайму Циганков втратив шанс відновити рівновагу, але його постріл парирував Скорупські. За цей промах на 63-й хвилині Модер покарав суперника, подвоївши перевагу Польщі, коли вдало зіграв на добиванні.

Підопічні Андрія Шевченка в час, що залишився, змогли створити лише один момент, однак той же Циганков ударом в один дотик відправив м’яч повз дальню штангу.

Польща — Україна 2:0

Голи: Пентек, 41, Модер, 63

Польща: Скорупський — Гумни (Берешиньскі, 78), Валукевіч, Бохневіч, Рибус (Реца, 79) — Плахета (Шиманські, 84), Кліх, Гуральські (Лінетті, 62), Зелінські (Южвяк, 46) — Мілік (Модер, 62), Пентек

Україна: Лунін — Конопля (Бондар, 63), Кривцов, Матвієнко, Михайличенко — Коваленко (Сидорчук, 76), Макаренко, Зінченко (Харатін, 56) — Ярмоленко (Марлос, 46), Зубков (Циганков, 46) — Яремчук (Мораес, 46)

Попереджені: Гуральські - Харатін

На 12-й хвилині Ярмоленко не реалізував пенальті (стійка)