Півзахисник збірної України віддав вирішальний гольовий пас у переможному матчі чемпіонату Італії - відео

1 грудня 2019, 00:43

Півзахисник збірної України Євген Шахов зробив гольову передачу за Лечче в переможному поєдинку 14 туру італійської Серії А проти Фіорентини на виїзді.

За рахунку 0:0 футболіст взяв участь у гольовий атаці своєї команди на 49-й хвилині, коли зробив результативну подачу, яку замкнув Андреа Ла Мантія.

Лечче зумів утримати рахунок 1:0 до фінального свистка арбітра. Шахов, який вийшов в основному складі, провів на полі всю гру.

Це вже друга результативна передача півзахисника збірної України за італійську команду в дев'яти поєдинках.

Інший гравець збірної України Руслан Малиновський допоміг своєму клубу Аталанті розгромити на виїзді Брешію з рахунком 3:0 завдяки дублю Пашаліча й голу Ілічіча.

Малиновський з'явився в грі на заміну на 58-й хвилині за рахунку 1:0 і результативними діями не відзначився, але взяв участь у другій гольовий комбінації команди.