Півзахисник збірної України відзначився гольовою передачею в переможному матчі чемпіонату Бельгії - відео

20 квітня 2019, 00:41

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський зробив результативну передачу в переможній грі Генка проти Стандарда в чемпіонаті Бельгії.

Команда Малиновського проводила гостьовий поєдинок і відкрила рахунок на 42-й хвилині, коли голом відзначився Брайан Хейнен.

У другому таймі перевагу Генка подвоїв Мбвана Саматта, який і скористався передачею від українського півзахисника.

На 80-й хвилині результат 3:0 встановив Леандро Троссар. Господарі змогли відзначитися лише раз завдяки Рзвану Маріну.

Малиновський зробив свій 14-й гольовий пас у 48 матчах сезону, в яких він забив 15 м'ячів. Перемога дозволила Генку зміцнити лідерство в таблиці з відривом у сім очок за п'ять турів до кінця розіграшу першості.

У минулому турі Генк назвав півзахисника збірної України найкращим гравцем поєдинку чемпіонату Бельгії проти Брюгге.